Arxiu històric


Els secundaris

Direcció escènica: Adrià Aubert

Coreografia: Anna Romaní

Any: 2022

Em dic llibertat

Direcció escènica: Yana Tereshchuk

Coreografia: Yana Tereshchuk

Any: 2022

En Joan sense por i la casa encantada

Direcció escènica: Dani Cherta

Coreografia: Meri Bonet

Direcció musical: Manel García

Any: 2022

El messies

Direcció musical: Josep Vila Jover

Any: 2022

El Joglar

Direcció musical: Arnau Tordera

Any: 2022

Hi ha d’haver una vida fora d’aquí

Direcció escènica: Xavi Casan

Coreografia: Cristina Martí

Direcció musical: Ariadna Cabiró

Any: 2022

Greta i els Trihumans

Direcció escènica: Marta G. Otín

Direcció musical: Josep Vila Jover

Any: 2022

Forever young

Direcció escènica: Tricicle

Direcció musical: Marc Garcia-Rami

Any: 2022

Zinc i acció

Direcció musical: Laia Jornet

Any: 2022

El petit Shreck

Direcció escènica: Alejandro SaizNúria Ruiz

Coreografia: Clàudia Bargalló

Direcció musical: Alba Griñan

Any: 2022

Quan passi tot això

Direcció escènica: Sílvia Sanfeliu

Direcció musical: David Martell

Any: 2022

La Cuina de Rossini

Direcció escènica: David Selvas

Coreografia: Ana Pérez

Direcció musical: Andreu Gallén

Any: 2022

Llum profunda

Direcció escènica: Carlos Garrido

Any: 2022

Montedidio

Direcció escènica: Jordi Vilà

Coreografia: Esther Sabaté

Direcció musical: Ismael Dueñas

Any: 2022

Adeu Arturo

Direcció escènica: Jordi Milán

Coreografia: Leo Quintana

Direcció musical: Joan Vives Santfeliu

Any: 2022

Ja us he reconegut

Direcció musical: Gerard Sesé

Any: 2022

El meu primer Nadal al Kursaal

Direcció escènica: Sílvia Sanfeliu

Coreografia: Guillem Cirera

Direcció musical: David Sisó

Any: 2021

Canta gran

Direcció escènica: Ignasi Tomàs

Direcció musical: Oriol Castanyer

Any: 2021

Un cop acaba la cançó

Direcció escènica: Carles AlarcónMireia Coma

Coreografia: Mireia Coma

Direcció musical: Miquel González

Any: 2021

Capítols

Direcció escènica: Marc Vilavella

Any: 2021

El Petit príncep

Direcció escènica: Àngel Llàcer

Direcció musical: Manu Guix

Any: 2021

El nedador del mar secret

Direcció escènica: Jumon Erra

Direcció musical: Miquel Tejada

Any: 2021

Tómbola

Direcció escènica: Maria Ramírez

Coreografia: Xavier Palomino

Direcció musical: Mateu Bauçà

Any: 2021

La Matinada

Direcció escènica: Mireia Andreu

Direcció musical: Ricardo Forner

Any: 2021

Pierrot Lunaire

Direcció escènica: Xavier Sabata

Coreografia: Maria C. de Vaca

Direcció musical: Francesc Prat

Any: 2021

Guillermotta

Direcció escènica: Jordi Prat i Coll

Direcció musical: Jordi Cornudella

Any: 2021

Bye bye monstre

Direcció escènica: Anna Rosa Cisquella

Coreografia: Lluc Fruitós

Direcció musical: Àlex Martínez

Any: 2021

Els colors de Duke Ellington

Direcció escènica: Marcel Tomàs

Coreografia: Marta Ribera

Direcció musical: Adrià BauzóXavier Molina

Any: 2021

Avui dinarem bé

Direcció musical: Ferran Frauca

Any: 2021

Parné

Direcció escènica: Glòria Ribera

Direcció musical: Gerard Valverde

Any: 2021

Jardins de Broadway

Direcció escènica: Àngel Llàcer

Direcció musical: Manu Guix

Any: 2021

Ferides

Direcció escènica: Jordi Arqués

Direcció musical: Jofre Bardolet

Any: 2021

Desembarcament pirata

Direcció escènica: Sammy Taylor

Direcció musical: Pau Rubio

Any: 2021

Passar revista

Direcció escènica: Daniela de Vecchi

Coreografia: Alicia Pérez-Cabrero

Any: 2021

La filla del mar

Direcció escènica: Marc Vilavella

Coreografia: Teresa G. Valenzuela

Direcció musical: Marc Sambola

Any: 2021

Eros

Direcció escènica: Núria Llausí

Any: 2021

El giravolt de maig

Direcció escènica: Marc Rosich

Direcció musical: Antoni Ros Marbà

Any: 2021

Protagonistes

Direcció escènica: Fiona Amargós

Coreografia: Alba Gibert

Direcció musical: Andreu Roqueta

Any: 2021

Tot esperant en Will

Direcció escènica: Toni Sans

Direcció musical: Albert Mora

Any: 2021

L’emperadriu del Paral·lel

Direcció escènica: Xavier Albertí

Coreografia: Roberto G. Alonso

Direcció musical: Jordi Domènech

Any: 2021

Les històries naturals

Direcció escènica: Miquel Agell

Coreografia: Montse Colomé

Direcció musical: Marc Sambola

Any: 2021

Només és viure

Direcció escènica: Jumon Erra

Coreografia: Pere Faura

Direcció musical: Miquel González

Any: 2021

El Conillet Blanc

Direcció escènica: Georgina Cort

Coreografia: Quim Capdevila

Direcció musical: Josep Ferré i Saludes

Any: 2021

El monstre al laberint

Direcció escènica: Paco Azorín

Coreografia: Carlos MartosEulàlia Bergadà

Direcció musical: Manel Valdivieso

Any: 2021

El gran llibre màgic

Direcció escènica: Albert Gràcia

Direcció musical: David Ávila

Any: 2021

Quedem, si ens deixen

Coreografia: Òscar Muñoz

Direcció musical: Adrià Aguilera

Any: 2021

Mistela Candela Sarsuela

Direcció escènica: Gemma Sangermán

Coreografia: Anna Rosell

Direcció musical: Joel Riu

Any: 2020

Antiòpera de les oblidades

Direcció escènica: Marc Chornet

Coreografia: Oscar Reyes

Direcció musical: Gerard MarsalNeus Pàmies

Any: 2021

Orelles de Papallona

Direcció escènica: Georgina Cort

Coreografia: Ana Alcázar

Direcció musical: Josep Ferré i Saludes

Any: 2021

Disset anys

Direcció escènica: Èric Pons

Coreografia: Bruna Artigal

Direcció musical: Albert Artigas

Any: 2021

Moonlight Serenade

Direcció escènica: Martí Torras Mayneris

Coreografia: Clara Móra

Direcció musical: Irene Ruiz

Any: 2021

Patrizia amb Z

Direcció escènica: Víctor Álvaro

Direcció musical: Miquel González

Any: 2021

On és la fada Alegria?

Direcció escènica: Ton Albertí

Any: 2021

Pintamúsica!

Direcció escènica: Gisela JuanetLluís Juanet

Direcció musical: Berta RosLorena Lliró

Any: 2020

Aladdi

Direcció escènica: Albert Pueyo

Coreografia: Raúl Heredia

Direcció musical: Gemma Costa

Any: 2021

El secret del volcà

Direcció escènica: Daniel ComaJordi Massegur

Direcció musical: Adrià Aguilera

Any: 2021

Si no t’hagués trobat

Direcció escènica: Carles Alarcón

Direcció musical: Carles Alarcón

Any: 2020